Zapraszamy na rejsy z przystani tumskiej

Ahoj!

Zapraszamy na rejsy odbywające się z Przystani Tumskiej, która znajduję na bulwarze Włodkowica (Wyspa Piasek), obok mostu Tumieskiego (słynny most z kłódkami). Pływamy praktycznie codziennie od 11 do 20-22. Prosimy o telefon, gdybyśmy nie byli na przystani.

Rejsy trwają około 55 minut, płyniemy w obydwie strony miasta (zoo, węzeł śródmiejski)

 

4 myśli na temat “Zapraszamy na rejsy z przystani tumskiej

  1. Wspaniała, niespodziewana [bo nieplanowana] przygoda. Piękna łajba z niezwykła historią, znakomite towarzystwo przewoźników, Wrocław na dłoni. Gorąco polecam!

  2. Polecam rejs stateczkiem. Bardzo sympatyczna obsluga .Przewodnik, ktory ma duza wiedze o Wroclawiu i cieawie potrafi to przekazac. Rejs trwal 50 min.

  3. Podroznikiem nie jestem, ale jadłem w dobrych restauracjach Grecji, Włoch, Austrii, Francji. I nie zdarzyło mi się wychodzić z restauracji głodnym. Z całym szacunkiem, ale chyba nawet w obozach nazistowskich karmili obficiej. Elegancko to nie znaczy ubogo. Na bezrybiu i rąk ryba mawia polskie przysłowie. Ale kucharz pokładowy Ukrainiec polskiego nie zna, gotuję zupę rybna z raka i malzy. Z czego raki ukradł i aby ukryć brak na talerz dał każdemu po pół raka. DANIA GLOWNE: parodia. Żeby docenić kunszt i smak trzeba choć dobrego gryzą, 1/10 gryzą nic się nie zasmakuje. I do tego na przywitanie cydr ( tańsza tylko jest w biedronce amarena). Drodzy Państwo, trochę przyzwoitości. Za te pieniądze, w rynku i dobrej restauracji jest i smacznie i obficiej. Reszta jest ok. Szczególna pochwała dla harfistki i obsługi. Reszta jest milczeniem.

    1. to chyba pomyłka, my dań nie serwujemy 🙂 Naszą ofertą są rejsy po Wrocławiu 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.